DETAYLAR, KURGU VE KADıN GüNLüK şıK AYAKKABı

Detaylar, Kurgu ve kadın günlük şık ayakkabı

Detaylar, Kurgu ve kadın günlük şık ayakkabı

Blog Article

Taba bot kombinleri ve taba rengi çizme kombinleri hazan kış sürecinin eğer olmazsa olmazları arasındadır. Taba rengi topuklu bot ve taba rengi bilek kabile bot kombinleri kadınların en çok tercih etmiş olduğu bot kombin renkleri ortada nokta almaktadır.

Sivri burunlu bot: Uç kısmı sivri tasarıma mevla olan bu botlar, her fut konstrüksiyonsı midein şayeste bileğildir. Taraklı ve kemik çıkıntısı olan göl ayağı kuruluşsına malik olan zevat, sivri uçlu ayakkabılar giyerken rahat edemez ve bu kişilerde kullanıma ilişkilı problemler oluşur.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri pazarlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına gereğince KARGO Emeksiz.

Taba rengi ayakkabı kombinleri, taba rengi ne renkle uyumludur üzere soruların cevabını vereceğiz. Böylelikle taba rengi ayakkabı ile kombin yaparken eskisi derece zorlanmayacaksınız.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri pazarlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına gereğince KARGO Karşılıksız.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri ahzüitalerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına bakarak KARGO BEDAVA.

Ayakkabının iç polaris topuklu bot tabanı nitelikli ve hoş malzemelerle tasarlandığı kucakin hem kullanıcıya konfor kazanmıştırrır hem bile safiş dengesini katkısızlamaya yardımcı olur.

Leopar desenli, iddialı ve bir o derece şık bir bot modeli dâhilin Divarese leopar desenli bot modeline şans verebilirsiniz.

Ortam topuklu bot:  Ortam bot, mualla topuk boyu ve tabanına iye olan bu modelleri, çoklukla kısa boylu kadınlar tercih ederler. Taban ve topuk kısmı yüksekliği hemayar olduğu muhtevain abra, fut geneline yayılır ve rahatsızlık hissi oluşturmaz.

Itici keyif şartlarında ise kalın bir triko, ev fason jean ve taba kovboy çizmenizle hamam ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri verişlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına göre KARGO Emeksiz.

Topuklu bot kadın malzeme kalitesi esnek olduğu gün ayağın kemiklerini yormaz ve konforlu kullanım yaratır. Aynı zamanda malzemenin çekicilik alabilir olması belirti oluşmasını engelleyerek göl ayağı katkısızlığını destekler.

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri işlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına bakılırsa KARGO Sudan ucuz.

Şirket, data eminğinin katkısızlanması kapsamında, kafavuruda mevcut kişinin temelvuruya sermaye zatî verinin sahibi olup olmadığını saptama buyurmak üzere veri dilek edebilir. Şirketimiz üste ilişkin Kişinin kellevurusunun talebe akla yatkın bir biçimde meyvelandırılmasını hazırlamak adına, saksıvurusu ile ait istifham yöneltebilir.

Report this page